Koolitused

EIEK – Jumestaja algõpe
EIEK – Jumestaja algõpe
Kursuse algus: 07.04.2017 eesti keeles. Kursus võimaldab anda õpilasele teoreetilised teadmised erinevatest jumestustest (päeva-, õhtu-, foto- jne.) ja jumestustoodetest, värvi ja – valgusteooriast, ülevaate meigi ajaloost, stiiliõpetusest ja lisaks praktilisi oskusi vormi-, värvi- ja stiili ühtsusest lähtudes kliendi personaalsusest.
EIEK – Maniküür
EIEK – Maniküür
Kursuse algus: 06.04.2017 eesti keeles. Sissejuhatus õpingutesse, maniküüri ajalugu, anatoomiline sõnavara, luud, liigesed, lihased, küüne ehitus ja kasv, kätemassaaži teooria ja praktilised võtted, küünte haigused ja muutused, küünehooldusained, küünte toitumine, sooja parafiini erihooldus.
EIEK – Maniküür-küünetehniku kursus
Kursus algab 06.04.2017. Maniküür-küünetehniku kombineeritud kursus annab põhjalikud teoreetilised teadmised ja praktilised oskused nii maniküürist kui erinevatest kunstküünte tehnoloogiatest. Kursusel õpitakse paigaldama ja hooldama kõiki kunstküünetehnikaid (kangas, geel, akrüül).
EIEK – Maniküür-pediküür – kehahooldus-massaaz
Kursuse algus: 06.04.2017 eesti keeles. Sissejuhatus õpingutesse; maniküüri ajalugu; anatoomiline sõnavara; üla- ja alajäseme luud, liigesed, lihased, veenid, arterid; käte ja jalgade nahk, naha muutused ja haigused; küüne ehitus, kasv, haigused ja muutused; jalaehituse muutused; diabeetiline jalg; käte- ja jalgademassaaži teooria ja praktilised võtted; maniküüris ja pediküüris kasutatavad küünehooldusained/tooted; küünte toitumine; sooja parafiini erihooldus.
EIEK – Pediküür-küünetehnik
Kursuse algus: 06.04.2017 eesti keeles. Kursuse algus: 05 .04. 2017 vene keeles. Sissejuhatus õpingutesse, alajäseme luuda liigesed, veenid, arterid, jalaehituse muutused, jalgade nahk, naha muutused ja haigused, küünte ehitus, küünte haigused, küünte muutused, diabeetiline jalg, pediküüris kasutatavad hooldustooted, töö skalpelliga, jalamassaaži teooria ja praktilised võtted.
Koolitused Haapsalus
Koolitused Haapsalus
Kosmeetiku algõppe õppekava (kutsestandardi alusel)
Koolituse täiendav vastuvõtt kuni 28.03.2017. Sissejuhatus erialasse, töökeskkonnaohutuse alused, klienditeeninduse alused, anatoomia ja füsioloogia, mikrobioloogia, nahahaigused, näohooldus, kätehooldus, jalgade hooldus, kehahooldus, jumestamine. Valikainete valikus on tootetutvustused-koolitused.