Beauty Clinic by Bella Beauty


LPG Lipomasaaz – LPG endermoloogiline protseduur ehk ravimassaaž on salenejale lõõgastav kogu keha üldmassaaž, mida teostatakse läbi spetsiaalse LPG kostüümi. LPG ravimassaaž mõjutab nahaaluskude, mis elavdab pindmist vereringet, lümfiringet ning stimuleerib lipolüüsi ja ainevahetust. Endermoloogia tulemusena väheneb tselluliit, paraneb naha ja nahaaluskoe elastsus, intensiivistub jääkainete eemaldumine organismist ning suureneb vastupanuvõime stressile ja haigustele.

ZlimLine Transion – limline Transion Insanity kehamodelleerimine on kiire ja tõhus vahend kehakaalu alandamiseks, tselluliidiga võitlemiseks, ainevahetuse kiirendamiseks, kehakuju modelleerimiseks, lihasmassi toniseerimiseks ja suurendamiseks ning rasvkoe vähendamiseks.

Transion Insanity stimuleerib lihaskudet elektrooniliselt, töötades lihasega läbi kokkutõmbe ja venituse põhimõtte. See võimaldab kiire vedelike eemaldumise ja liigsete ainete lahustumise organismis. Lihas kasutab ära kehas olemasoleva energia rasvkoe arvelt mis ümbritseb Transioniga töödeltavat piirkonda, põletades esmalt süsivesikud ja seejärel rasvad. Lisaks saab seadmega treenides hoolitseda ka nende lihasgruppide eest, mida tavatreening ei hõlma.

Transion Insanity seadet on tippsportlased juba alates aastast 1972 kasutanud Olümpiavõistlusteks ettevalmistamiseks, seda kasutavad ka kulturistid oma treeningutes. Transion Insanity ei koorma südant ega selga, mugavalt lamades ja ajakirja lugedes on võimalik 15 minutiga saada efekti, mis on samaväärne tunniajase trenniga jõusaalis.

Pakkumine mais:

 

Lisainfo:

Bella Beauty Ilustuudio
Koduleht: http://www.bellabeauty.ee
E-post: info@bellabeauty.ee
Tel.: +372 5825 2525