Frantsila tervisetooted


Tervisetooted on Frantsila ürditalu esindaja Eestis.

Meilt on võimalik  saada kõiki väga kvaliteetseid Frantsila tooteid, mis on valmistatud hoole ja armastusega Frantsila ürditalus Soomes.
Frantsila toodete hulka kuuluvad toidulisandid, kosmeetikatooted, hügieenitooted, massaažiõlid jne. Tootmises kasutatakse rahvameditsiinis kasutatavaid ürte, mida inimesed on kasutanud juba sajandeid tervise tugevdamiseks ja haiguste ennetamiseks. Retseptid, mida kasutatakse on loodud arvestades põhjamaa inimese vajadusi ja eripära.

Frantsila kosmeetika on eriti õrn ja sobib kõikidele nahatüüpidele. Paljud Frantsila näohooldustoodetest sisaldavad hinnalist roosiõli. Nagu näiteks:
* Roosi näovesi
* Roosi õievesi
* Roosi näoõli
* Roosi kehakreem
lisaks nendele toodetele on Frantsilal, meile pakkuda, veel palju imelisi ja nahka hellitavad tooted. Proovi ja sa saa osa sellest imelisest ürdimaailmast mis peitub Frantsila toodetes. Näohooldustooted on nahka niisutavad, kortsude teket ennetavad ning annavad nahale värske ja siidise jume. Frantsilal on meile pakkuda “Noorusliku ilu” näokreem ja silmakreem “Särav pilk”.

Toodetes ei ole kunstlikke säilitus- ega lõhnaaineid, samuti ka värvaineid, Frantsila näohooldustooteid säilitavad looduslikud eeterlikud õlid.

Kevadeks on Frantsilal pakkuda üks eriti tõhus ürdiekstrakt “Detox puhastustilgad” . See ürdiekstrakt sobib hästi maksa ja terve organismi puhastamiseks, et siis suvel jälle ennast aias ja metsas vitamiinidega laadida.

Igal kuul üllatame oma kliente meeldivate sooduspakkumistega.

Liitudes Tervisetoodete uudistelehega saad kingituseks 3 e-raamatut, “Tervis ja energia toidust”: kus põnevat lugemist supertoitudest, “Tervisesmuutid”: õpetusi tervisesmuutide tegemiseks ja näpunäiteid millega ning “Ilu ja tervis looduslikult”: kuidas oma ilu ja tervist turgutada.
Selle koha, kus liituda uudistelehega, leiad Tervisetoodete kodulehe alumises vasakus servas.

Veebileht: http://www.tervistoode.ee
E-post: info@tervisetoode.ee
Telefon: +372 509 9863