HAIR PRINT?


HAIR PRINT?

Selle aasta alguses tutvustas Davines oma uudset seadet juuksuritele nimega Hair Print.

Iga naine soovib olla eriline ja kordumatu ja tänu sellele uudsele tehnoloogiale saavad juuksurid seda erakordsust pakkuda kõigile soovijatele.

Tavapäraselt oleme me harjunud ju pikitriipudega, millega me anname oma juustele kas heledama või tumedama tooni. Ikka see üks ja sama igav mugavustsoonis viibimine. Aga tuleme oma mugavustsoonist ja kindla peale minekust välja ning proovime midagi uut. Näiteks põiki triip. Seda saab miljonil erineval moel kombineerida ja tulemus on alati kõigist teistest erinev.

Näiteks ühendame balayage ja hair printingu. Tulemuseks saame vapustavalt laheda ja unikaalse tulemuse, Täiesti erineva tavapärasest, millega enamus on harjunud.
Teise näitena, punane – must(tumepruun) värvikombinatsioon. Punastele juustele musta värviga õrn print ja täiesti unikaalne tulemus jällegi.
Kui oled sellest tüdinenud piisab vaid oma heledate juuste ületoonimisest ja ongi kogu kunst taas saanud argipäevase väljanägemise. (kehtib vaid juhul, kui print on tehtud blondeerimisega. Soengute kaunistamiseks spray värvidega ühekordsed mustrid.
Meie salongis teostatakse kõik blondeerimised ja värvimised Olaplex hooldusega, seega ei pea klient muretsema, et tema juuksed saaksid värvimisel või blondeerimisel kahjustada.

            

Ilusalong FashionHair, pakub oma klientidele sel kevadel seda teenust tutvumishinnaga 35.- EUR

 

Ilusalong FashionHair
http://fashionhair.ee

Metro Plaza 2. korrus, Viru väljak, Tallinn
Tel. + 372 619 1878
E-post: 
info@fashionhair.ee

Avatud: E-L: 9.00-21.00