Taimedega värvimine


Üha enam tuleb tänapäeval juurde inimesi, kellele meeldib roheline mõtteviis, kes pooldavad looduse ravi ja eelistavad hooldustes looduslikumaid aineid. Kuidas säästa loodust ja kuidas elada nii, et peaks võimalikult vähe tarbima keemiat?

Juustele ja peanahale oleks lahendus juuste taimedega värvimine, mitmesugused taimsed juuksehooldusmaskid ja looduslik savi.

Hea uudis, et pakume nüüd taimedega juuste värvimist. Oleme koolitatud Soome ökojuuksurite koolitaja Mona Metheri käe all.

Radico Colour Me Organic on esimene sertifitseeritud taimne juuksevärv, mis ei sisalda kahjulikke sünteetilisi kemikaale, on täielikult ohutu ja tervislik, kaitseb ja toidab juukseid ning taastab nende sära. Taimne juuksevärv mitte ainult ei värvi juukseid vaid samal ajal ka tasakaalustab ja toidab juuksetüve, hoides nii ära nende murdumise. Värv on peal neli nädalat, jättes juuksed kohevaks ja läikivaks. Taimne juuksevärv on pärit Indiast. Radicos tehakse teadlaste, arstide ja ülikoolidega teadus- ja arenduskoostööd, et pakkuda kvaliteetseid looduslikke juuksevärve.

Ökojuuksevärv on 100% looduslik, mille on sertifitseerinud Ecocert, juhtiv rahvusvaheline ökosertifikaate andev ettevõte.

Peab meeles pidama, et taimevärvidega ei saa kunagi juukseid tumedast heledamaks värvida. Kui olete ise kartuliblond ja värvite juukseid muidu tumedamaks, siis on lootust saada taimevärvidega ka ilus enda juuksetoonist erinev hele värv. Ainuke orgaaniline valgendav aine on päike, sidrun ja kummelitee segu.

Kas soovite siis juustele läiget või anda kindlat tooni värvi, sobivad selleks ideaalselt taimevärvid. Hea uudis ka neile, kel hallid juuksed. Katab ka hallid juuksed efektiivselt ühe värvimiskorraga. Hallidele juustele saab anda väga huvitavaid värvitoone. Enne värvima asumist teeme kindlaks milline värvitoon klienti huvitab ja talle ideaalselt sobida võiks.

Mona Mether ja teised selle valdkonna asjatundjad soovitavad leida sobivaid looduslike juuste värvimise ja toonimise alternatiive keemilstele värvidele.

Värvimise lõplik tulemus sõltub suuresti üksikisikute juuste seisundist ja eripärast. Inimese tervis on juustest näha ja ka juustevärv muutub sellest aina paremaks.

Varem keemiliselt värvitud juustele tuleb enne taimedega värvima asumist teha sügavpuhastav hooldus loodusliku saviga. Eemaldab juustest keemia- ja raskemetalli jäägid.

TAIMEDEGA VÄRVIMINE sisaldab:

  • Sügavpuhastav pesu
  • Taimesegu pealekandmine
  • Soe mähis
  • Pesu, kuivatus ja viimistlus

TAIMEDEGA VÄRVIMINE hinnakiri * / ** :
* lisandub taimesegu hind 0.10€ 1g
(nt keskmiste juuste värvimiseks kulub u.60-80g taimesegu)
** esimesel korral enne värvimassi pealekandmist on soovitav teha sügavpuhastav hooldus loodusliku saviga.

Lühikesed juuksed Keskmised juuksed Pikad juuksed Ülipikad juuksed
Põhjavärv 25.-
1,5-2 h
25.-
1,5-2 h
30.-
2-2,5 h
30.-
2-2,5 h
Kogu juuksepikkuse värvimine 35.-
2 h
40.-
2 h
50.-
3 h
65.- ​4 h

 

 

 

                     

 

Juuksetervisekeskus
www.trihholoogia.ee

Madara 29, III korrus
Tel. +372 5551 7415
E-post: info@trihholoogia.ee

Avatud E-R 10.00-18.00, L kokkuleppel