Thai Lotus SPA – Tai massaaž


Tai massaaž on traditsioonilise Tai meditsiini lahutamatu osa. See on tõeline tervistamise kunst ja samal ajal vaimne protsess. Olemasolevate ajalooliste andmete kohaselt on Tai massaaž pärit Indiast umbes 2500 aastat tagasi. Arvatakse, et Tai massaaž tuli Taisse budismiga samal ajal.
Ammusest ajast kasutasid mungad Tai templites Tai massaaži inimeste ravimiseks. Tänapäeval kasutab suurem osa Tai elanikkonnast Tai massaaži erinevate haiguste ennetamiseks ja raviks.
Tai massaaži tehnika koosneb venitavatest harjutustest, mis sarnanevad joogaga (sealt tuli nimetus Tai  jooga massaaž), akupressuurist ning tööst keha energeetiliste liinidega, mis vastavalt Hiina meditsiinile lähevad läbi kogu inimese keha. Keha energeetilistel liinidel asuvate punktide vajutamise metoodika lubab  vabaneda teatud blokkidest ja tagab energia vaba voolu keha energeetilistel  liinidel (meridiaanidel). See lubab organismil vabaneda liigsest vedelikust, toksiinidest, normaliseerida vere- ja lümfiringlust. Selle  efekti saavutamiseks kasutab Tai massaaži spetsialist oma küünarnukke ja küünarvarsi.

Info:
Thai Lotus SPA

Aia 3/Vana-Viru 10, Tallinn
Tel. (+372) 519 97 707, (+372) 600 30 29
http://www.thailotus.ee
E-post: lotus@thailotus.ee
Avatud: E-P 10.00-21.00